Anasayfa | Revox Neden Farklıdır?
Revox Neden Farklıdır?

Revox şampuanın diğerler ürünlerden farkı nedir?

Günümüzde  türbanlı bayanlar, askerler ve saçları kapalı olan birçok meslek gurubundan kişiler saç problemleri yaşamaktadır. Bu problemlerin çözümü için

bir çok kozmetik ürüne başvurulmaktadır.

Revox saç bakım ürünlerini diğer ürünlerden ayıran özellikler;

Kullanılan bitkisel extractlardır. Ürünlerimizde kullandığımız bitkisel extractlar Avrupadan ithal edilmektedir. Bitkisel extractlar; Klinik, mikrobiyolojik, dermatolojik,

vb.testlerden geçirildikten sonra kullanılmaktadır. Bitkisel extractlarla yapılan tüm çalışmaların belgelerini internet sitemizde orjinal hali ile inceleyebilirsiniz.

Ürünlerimizde kullandığımız tüm ham maddeler kesinlikle hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.

Revox şampuanı kimler kullanmalı?

Revox içerdiği bitkisel aktiflerle saç derinizi onarır ve besler.Hiçbir yan etkisi ve alerjik özelliği yoktur.Özellikle türbanlı ve başörtülü hanımlar ile işi sebebi ile kapalı saçla çalışmak zorunda olan tüm değerli tüketicilerimiz Nefes almayan saçlar için özel olarak geliştirdiğimiz formül ile ürettiğimiz ürünümüzü kullanabilir. 

At Kuyruğu Şampuanı ve Faydaları

At Kuyruğu Şampuanı ince telli, cansız saç yapısına sahip bayanların ihtiyacı olan şey. At kuyruğu şampuanı saç tellerini kalınlaştırıyor ve kopmaların, dökülmelerin önüne geçiyor. Saçlarınıza sağlık, canlılık ve ışıltı kazandırıyor.

Dünya kadınlarının bir numaralı tercihi olan at kuyruğu şampuanı ülkemizde de bayanların ilk tercihi olmaya aday.

At Kuyruğu Şampuanı Faydaları

At kuyruğu şampuanı Amerika'da at bakıcılarının atların kuyruklarını daha parlak, bakımlı göstermek için kullandıkları formülden yola çıkarak keşfedilmiştir. Bu formül atların kuyruklarında ki tüylere bakım yaparak kopmaları, dökülmeleri engellemiştir.

Saç köklerini besleyen ve saça canlılık veren, saç tellerini kalınlaştırarak kopmaları engelleyen at kuyruğu şampuanı içerik olarak tamamen doğaldır. Bu da tercih edilmesinin nedenlerindendir. Türkiye bitki ve doğal ürünler yönünden zengin bir yapıya sahip olduğu için at kuyruğu şampuanı içeriğine saça doğal yönden bakım yapan, saçı besleyen ürünler eklenerek zenginleştirilmiştir.

Türkiye de Revox at kuyruğu şampuanını keşfeden, Türkiye'ye getiren firmadır. Revox şirketi yaptığı araştırmalar sonucunda içerik yönünden ülkemizde at kuyruğu şampuanı üretimini daha doğal yollardan yapılabileceğini görmüşlerdir. Bu yönden diğer ülkelere kıyasla ülkemizde ki at kuyruğu şampuanları daha kalitelidir.

Revox, at kuyruğu şampuanının ülkemizde üretilmeye başlamış ve içeriğine birkaç bitki ekleyerek daha sağlıklı, daha kaliteli hale getirmiştir.

At kuyruğu şampuanını kullanmaya başladığınızda saçınızda ki kalınlaşmayı bu sayede koparak dökülmelerin azaldığını, parlaklığı gözlemleyeceksiniz.

 

Yukarı Çık