REVOX SAÇ BAKIM YAĞI

REVOX SAÇ BAKIM YAĞI

100 ML

REVOX AT KUYRUĞU ÖZLÜ EXTRA SAÇ BAKIM YAĞI; 100 ML

  • Başta At Kuyruğu Bitki Yağı olmak üzere, içeriğinde bulunan eşsiz bitkisel yağlar, saçların beslenmesine, esneklik kazanmasına ve daha kolay şekil almasını sağlar.
  • Hair Oil Therapy; saç uçlarındaki kırılmaları ve çatallaşmaları onarmaya yardımcıdır.
  • Kuru veya Islak saça uygulanabileceği gibi, durulama gerektirmeyen bir üründür.
  • Saça yumuşaklık ve tarama kolaylığı sağlar.

 

BU ÜRÜN NATURELDİR.

BOYA İÇERMEZ.

BİTKİSEL EXTRACT TABLOSU

At Kuyruğu Bitki Yağı: İçeriğinde bol miktarda Flavonidler,Potasyum,Alüminyum Klorur ve saç kaybının önlenmesine ve saç büyümesinin uyarılmasına yardımcı olan Silica ve Silisik acid bulunduğu bilimsel olarak kanıtlanmış ve literatürlere geçmiş bir bitkiyağıdır.
Buğday Tohumu Yağı: Cilt ve saç sağlığı için önemli olan E vitamini dahil olmak üzere, içeriğinde B1,B2,B3 ve B6 vitaminleri bulunan buğday tohumu yağı saç derisinde kan dolaşımını hızlandırır.Bu özelliği sayesinde zayıflayan saç köklerini güçlendirip,saç uçlarını nemlendirerek kuruluğa bağlı sorunları ortadan kaldırır.
Jojoba Çekirdeği Yağı: Bu bitkiden elde edilen yağın saç derisinin salgıladığı Sebum maddesine yüksek düzeyde benzerlik göstediği, bu yüzden saç bakımı için kullanımının çok sağlıklı ve yaygın olduğu, içeriğinde A,B1,B2 ve B6 vitaminlerini barındırdığı,E vitamini bakımından zengin olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
Mısır Tohumu Yağı: Bu yağın içerdiği E vitamini kombinasyonu ile saç derisinin  sağlıklı kalmasını sağladığı; bu özelliği ile saç sağlığını koruduğu ve saç dökülmesinin azalmasına yardımcı olduğu, ayrıca içeriğinde Omega-3 ve Omega-6 yağ asitleri ile bunların yanında diğer mineral ve vitaminler ile saç diplerini sağlamlaştırarak saça yumuşaklık kazandırdığı bilimsel literatürlerde yer almaktadır.
Macadamia Yağı: Nemlendirici özelliğinin yüksek olmasından dolayı kozmetik ürünlerde yaygın olarak kullanılan bu yağ, insan vücudunda bulunan yağın  yapısına en yakın yapıda  olduğu için saç ve cilt tarafından hızlıca emildiği etkin ve kalıcı nemlendirme sağladığı, kuru,ısıl işlem görmüş,boya ve açıcı işlemlere tabii tutulmuş saçların yoğun olarak beslenmesini ve yumuşamasını sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmış ve literatürlere geçmiştir.
X