Biberiye Saç Bakım Sprey Toniği

1 / 5

Rosemary Spray Tonic
BİBERİYE SPREY TONİK

Biberiye Bitki Özlü Dökülme Karşıtı, Besleyici ve Onarıcı Durulanmayan Saç Bakım Toniği 
Biberiye özlü saç toniği, saç tellerini dolgunlaştırarak hacimlendirmeye, saç dökülmesini azaltmaya ve saç köklerini güçlendirmeye de katkıda bulunur. Saç foliküllerini besler ve  sağlıklı uzamasına yardımcı olur. Saçın yağ dengesini düzenlemeye yardımcı olur. Bitkisel içeriğe sahiptir. 
İçeğinde bulunan etkili aktifler: 
Biberiye: Saç foliküllerini güçlendirirerek saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olur. Saçın daha sağlıklı ve daha dolgun görünmesini sağlar.
Biotin: Saç köklerinin güçlenmesine yardımcı olur ve saçın sağlıklı uzamasını destekler. Saçın güneş ışığı, toz, kir gibi doğal etkilere ve boya fön gibi işlemlerden kaynaklanan zararlara karşı dayanıklılığını artırır. 
Keratin: Saçların parlak görünmesine sağlar. Yıpranmış, kurumuş ve zarar görmüş saçları onarır, kırılarak kopmaları engeller.
Biovolume128™: İnce saç tellerini dolgun saçlara dönüştüren doğal bir saç dolgunlaştırıcıdır. Biyopolimerik içeriği saç tellerine nüfuz edip daha fazla nem tutmasına yardımcı olurken saçların hacmini artırır. Türkiye'de yetişen eşsiz ıhlamur ağacı türü olan, Biovolume128™ saçı hacimlendirmeye ve nemlendirmeye yardımcı olan fitokimyasallar açısından zengin bir bitkisel komplekstir. Saçların canlanmasını için yapılan saç bakım uygulamalarında oldukça etkili bir doğal ajandır.
Formülasyonda Neler Var ?
Biberiye Bitkisi Özü, Bitkisel Kerati, Biotin (Vitamin B7) Niacin (Vitamin B3), Provitamin B5, Pentavitin, Ihlamur Tomurcuğu Özü, Su Teresi Yaprağı Özü, Adaçayı Yaprağı Özü

 

X