Biotin & Collagen + At Kuyruğu Bitki Özlü Saç Bakım Serumu

1 / 5
3 / 5
4 / 5
5 / 5

Biotin & Collagen + At Kuyruğu Bitki Özlü
Güçlü Etkili
Saç Bakım Serumu

REVOX SERUM; BIOTIN & COLLAGEN & AT KUYRUĞU BİTKİ ÖZÜ, BIOGENTM ve bir çok bitkisel aktif kullanılarak saçları daha bakımlı ve daha güçlü hale getirerek, saç kayıplarını engellemek için üretilmiştir. Bu saç serumu tüm saç tipleri için tasarlanmış ve üretilmiştir.

Revox Özel Seri Saç Serumu; 
Formülasyonunda bulunan Biotin, Collagen ve Horse Tail Complex Hair Vit’i oluşturan 20 ayrı bitki ve 3 vitamin ile saç ve saç köklerinin yıpranmamasına yardımcı olur.İçeriğinde bulunan;  
Biotin: Saçlarınızın yoğun olarak beslenmesine ve gelişmesine yardımcı olur.
Collagen: Yaşın ilerlemesi ile vücuttaki doğal kolajenler azalır. Bu da saçlarınızın dökülmesine, cansızlaşmasına neden olur. Kolajen desteği alan saçlarda ise saç kayıpları azalmaktadır. Kolajen saç foliküllerini destekler ve canlı görünmelerine yardımcı olur.
Horse Tail Complex: Saç  ve  saç derisinin beslenmesine yardımcı olur.

Revox saç köklerini besleyerek güçlendirir ve saçların parlaklılığının, elastikiyetinin ve hacminin artmasına yardımcı olur.
İçeriğinde bulunan ve organik bezelyeden kazanılan  BiogenTM, (Pisum Sativum Sprout Extract) sayesinde saçın beslenmesine yardımcı olur.
Saçın nemlenmesini sağlar.

Extra: Tüm saç tiplerine formüle edilmiş aktifler.

İçindekiler: Aqua, Alcohol Denat, Glycerin,  Panthenol, Pisum Sativum Sprout Extract, Equisetum Arvense Extract, Betula Alba Leaf  Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract,  Panicum Miliaceum Seed Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Humulus Lupulus Extract ,Camelia Sinensis Leaf Extract, Chinchona Succirubra Bark Extract, Capsicum Frutescens Fruit Extract, Panax Ginseng Root Extract, Panax Notoginseng Root Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Ruscus Aculeatus Root Extract,  Serenoa Serrulata Fruit Extract, Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract, Tilia Cordata Flower Extract , Hydrolyzed Collagen, Sodium Benzoat, Propylene Glycol, Niacinamide,  Biotin,  2-Phenoxyethanol, Ethylhexlglycerin, Citric Acid.
Kullanıcı yorumları için tıklayınız.

 

 

 
X