Geleceğin Şampuanı Saç Bakım Seti

1 / 5

GELECEĞİN ŞAMPUANI
Revox Bitkisel Şampuan ve her biri farklı özellik ve faydaya sahip
Aktif Özlü Fonksiyonel 4 Adet 5 ml cam şişesinde Özel Destek Serumu bir ambalajın içinde..
 
Revox Laboratories Klasik Bitkisel Saç Bakım şampuanları ile aynı olan ana şampuan saç derisini canlandırır ve saçlarınızın taze, canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Bu ambalajın içindeki her biri 5 ml’lik cam şişelerde bulunan özel destek serumları ise belirtilen şekil, sıra ve sürelerde kullanılması halinde;
- Saçlarınız önce kir ve kalıntılardan arındırılır.
- Onarılarak daha sağlıklı bir görünüme kavuşur, güçlenir ve dökülmeleri engellenir.
- Saç telleri dolgunlaştırılır daha gür ve hacimli bir görünüm elde edilir.
 
Revox Bitkisel Şampuan ve Aktif Özlü Fonksiyonel Özel Destek Serumları ile saçlarınıza benzersiz bir bakım yaparak daha güçlü ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlayacaksınız. Bu destek serumları kullanımda belirtildiği gibi şekil ve sıra ile şampuana eklenmesi gerekmektedir.
 
Kullanımı:Saçlarınızı haftada en az 2-3 defa yıkayarak ürünü uygulayın.
1.Hafta:Şampuana Çam Terebentin Serumu boşaltın ve iyice çalkalayın. Islak saça masaj yaparak uygulayın, köpürtün ve bir kaç dakika beklettikten sonra iyice durulayın.
2.Hafta:Şampuana Vitamin Complex Serumu boşaltın, iyice çalkalayın. Islak saça masaj yaparak uygulayın, köpürtün ve bir kaç dakika beklettikten sonra iyice durulayın.
3.Hafta:Şampuana Saw Palmetto Serumu boşaltın, iyice çalkalayın. Islak saça masaj yaparak uygulayın, köpürtün ve bir kaç dakika beklettikten sonra iyice durulayın.
4.Hafta:Şampuana Bio Volume Serumu boşaltın, iyice çalkalayın. Islak saça masaj yaparak uygulayın, köpürtün ve bir kaç dakika beklettikten sonra iyice durulayın.
Kalan şampuanınızı yine haftada 2-3 defa olmak üzere kullanın.
X