Hyaluronic Acid Nemlendirici Duş Jeli

1 / 5
2 / 5
3 / 5
4 / 5
5 / 5

REVOX HYALURONC ACID'Lİ SÜLFATSIZ BANYO & DUŞ JELİ
  NEMLENDİRİCİ  
E VİTAMİNİ KATKILI

Formülünde bulunan Hyaluronik Asit sayesinde cildiniz hissedilebilir şekilde sağlıklı ve yumuşak  görünür. Duştan cidinizi yenilenmiş gibi hissederek çıkmanızı sağlar.
NEMLENDİRİCİ FORMÜL: Hyaluronik asit sağlıklı bir cilt için, ciltteki nemi korumak adına var olması gereken bir asittir. Cilt için en faydalı bileşenlere sahip olan hyaluronik asit, cildi nemlendirir ve esnek bir yapıya girmesini sağlar. Cildin parlak, taze ve doğal görünümüne kavuşmasına yardımcı olur.

Hyaluronik Asit Ne İşe Yarar, Faydaları Nelerdir?
Hyaluronik asit, cildiniz için eşsiz bir nemlendirici seçenektir. Ciltte su tutma kapasitesi sayesinde, cilt tipiniz ne olursa olsun Hyaluronik Asit içeren bir REVOX LABORATORIES tarafından geliştirilen nemlendirici duş jeline bakım rutininizde gönül rahatlığıyla yer verebilirsiniz. 

Nedenlerine daha detaylı göz atalım;
Hyaluronik Asit, cildinizi gün boyu nemli tutar.
Kuru ve hassas bir cilt, yaşlanma belirtilerine daha yatkındır. Hyaluronik Asit içerikli bir Revox Hyaluronic Acid Duş Jeli, cildinizin nem dengesini koruduğu gibi kırışıklık ve ince çizgilere karşı da cildin savunma geliştirmesinine de harici şekilde yardımcı olur. 
Düşük molekül ağırlıklı bir Revox Hyaluronic Acid ile formüle edilen ürünü cilt yüzeyinin anında daha parlak ve canlı görünmesine yol açar. 
Cilt bariyerini güçlendirerek, ihtiyaç duyulan nemin derinliklerde kalmasına yardımcı olur. 
Hyaluronik Asit ihtiva eden duş jeli ile temizlenerek nem kazanan bir cilt, kuru ve gergin bir histen kurtulur; böylece esneklik kaybı geride kalır ve cilt elastikiyetini korumaya devam eder. 
Hyaluronik Asit tahriş edici değildir; glikolik, laktik ve salisilik asitlerin tam tersidir ve akneyi, rozasea problemini ya da alerjik reaksiyonları tetikleyici niteliği yoktur. Dolayısıyla hassas cilde sahip olanlar dâhil tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. 
Hyaluronik Asidin en önemli özelliklerinden biri, cildin gençliğini koruyan Kolajen sentezine destek olmasıdır. 
 
Neden Hyaluronik Asit Revox Duş JeliKullanmalıyız? 
Kuru bir cilde sahip olmasanız da, hyaluronik asit ihtiva eden REVOX LABORATORIES ürünleri kullanmanız için önünüzde birçok sebep var.
Vücudumuzda doğal olarak bulunan hyaluronik asit; ilerleyen zamanın ve çevresel faktörlerin (UV ışınları ve hava kirliliğinin beraberinde getirdiği serbest radikaller) etkisiyle hasara uğrayarak üretimini yavaşlatmaktadır.
Yani belirgin bir hyaluronik asit eksikliği durumunda, cildimiz nemini kaybeder. Nemini kaybeden bir cilt solgun ve mat bir görünüme bürünür; daha da ötesi, artan kuruluk nedeniyle kırışıklık ve ince çizgilere daha yatkın hale gelir.Bu nedenlerle REVOX LABORATORIES tarafından uzun süren Ar-Ge çalışmaları tamamlanmış ve Hyaluronik Asit ihtiva eden duş jeli hayata geçirilmiştir.
X