Kepeğe Karşı Etkili Bitkisel Şampuan

Revox Bitkisel Kepeğe Karşı Etkili Şampuan / 360 ml.
Tuzsuz, Sülfatsız

Revox Laboratories tarafından Türkiye'de ilk defa Tuzsuz ve Sülfatsız olarak geliştirilmiş Bitkisel Kepek Karşıtı Şampuan; saçlarınızı yıkarken serinletici bir rahatlama sağlamak için Bitkisel Kafur Yağı, Çay Ağacı Yağı ve Doğal Nane Yaprağı'ndan elde edilmiş Mentol içerir.
REVOX Laboratories tarafından geliştirilmiş Bitkisel Kepek Karşıtı Şampuan ilk kullanımdan itibaren kepek görünümünü  ve kaşıntı hissini azaltır. Gözle görünür yeni oluşan kepeği; 6 hafta içinde Güçlü Etkisi ile %100'e kadar gidermeye yardımcı olur ve ekstra bakım sağlar.

İçeriğinde kullanılan Bitki Özleri:
Kafur  Ağacı  Yağı:  Japonya kaynaklı olan bu harika yağ; kepek  ve  saç dökülmesinden kurtulmaya yardımcı olur. Kafur Ağacı yağının bileşimi bir çok amino asit içerir ve kepeğe karşı çok etkilidir.
Çay Ağacı Yağı: Kepeği önlemeye yardımcı olur. Saçta oluşan fazla yağ ile kirlerin birikmesini engelleyerek, saç tellerinin parlak görünmesine yardımcı olur.
Menthol: (Doğal Nane Aromasından elde edilen.) Saç derisindeki kepek, kalıntı, kuruluk ve  yağlanma  gibi  saç  problemlerinin giderilmesine yardımcı olur.
Dandelix ProTM: Saç derisindeki irritasyonu engelleyerek kepek ve kaşıntı gibi problemleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
Adaçayı Özü: Saç tellerinin sertliğini önleyerek yumuşamasını sağlar, saçlara hacim verir.
Biberiye Yaprağı Özü: Saç beyazlamasını yavaşlatan, besleyici ve güçlendirici.
Biotin: Vitamin.Saç köklerini güçlendirerek dökülmeyi azaltır ve sağlıklı uzamayı teşvik eder.
Su Teresi Özü: Saç dökülmesini engelleyici.
Panthenol: Vitamin. Saçı besleyici, nemlendirici.
B3 Vitamin (Niacin): Vitamin. Saçı güçlendirici.

Dermatolojik olarak test edilip başarıyla onaylanmıştır.

X