Yağlanma Geciktirici Tonik Şampuan

1 / 5
2 / 5
3 / 5
4 / 5
5 / 5

TONİK ŞAMPUAN
360 ml.
  YAĞLANMAYI GECİKTİRİCİ  
DÖKÜLME KARŞITI GÜÇLENDİRİCİ BAKIM
REVOX YAĞLANMAYI GECİKTİRİCİ TONİK ŞAMPUAN; sebum üretimini dengelemek ve yağlı saç tiplerini aşırı yağdan arındırmak için özel olarak formüle edilmiştir:.

SEBUM NEDİR ?
Saç derisinde bulunan yağ bezleri normalde sebum adı verilen bir madde salgılarlar. Bu salgı yağ özelliklerini taşır ve amacı cildi korumaktır. Yağ bezlerinin önemli kısmı vücutta kıl köklerinin (foliküllerin) içinde yer alırlar ve bu kıl kökünün yüzeyinde olur. Bu salgı zaman içinde bazı saç ve saç derisinde aşırı yağlanmaya sebep olurak saç sağlığının bozulmasına neden olur.
İçeriğinde bulunan; R1 Tonik Kompleks, Defenscalp Complex, Salisilik Asit, Zinc Pca, B3,B5,B7 Vitaminleri, Lesitin, Biberiye, Su Teresi ve  Adaçayı sayesinde saça sahip olduğu gücü geri kazandırır. 
REVOX TONİK ŞAMPUAN; 4.5 - 4.9 arasındaki pH değeri ile saç derisinin salgıladığı sebum/yağ dengesini korur, saçta oluşan kir ve kirliliği engeller. Yağlı saç derisini nazik bir şekilde temizler ve yağlanmayla birlikte daha çok hissedilen saçtaki ağırlık hissinin azalmasına yardımcı olur ve saçlara hacim kazandırır.

ÖNERİLER. Saçlarınızı şampuanlarken sıcak su yerine ılık veya serin su kullanımını tercih ediniz. Saçları ılık suyla durulamak saç sağlığı için oldukça faydalıdır ve doğal yağ (sebumun) üretiminin azalmasına da yardımcı olSaçların  düzenli  olarak  şampuanlanması saçlarınızda yağ üretiminin yavaşlamasına neden olmanın yanı sıra, var olan yağın da saç derisinden giderilmesini sağlar. Bu nedenle yağlı saç derisi ve saçlardan bir an önce kurtulmak için saçlarınızı gün aşırı olarak Revox Tonik Şampuan ile yıkamanızı tavsiye ederiz.

İçindekiler: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Glycerin, Panthenol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Nasturtium Officinale Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Niacin, Biotin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/ Stem Extract, Salicylic Acid, Zinc Pca, Sodium Chloride, Lecithin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Trisodium Citrate, Coumarin, Linalool, Methyl Alpha-Ionone Isomers, Linalyl Acetate.
Kullanıcı yorumları için tıklayınız.

X