At Kuyruğu Bitki Özlü Şampuan / Aile Boyu

750 ML

SAÇ DÖKÜLMELERİ VE GEÇ UZAMALARA KARŞI EN GÜÇLÜ ÇÖZÜM

Saç köklerine yeterli oksijen besinlerin ulaşmasına engel olan dahili ve harici radikallerin olumsuz etkilerini ve bu etkenlerin neden olduğu saç kayıplarını, içeriğinde bulunan ve tümüyle bitkisel olan HORSE TAIL COMPLEX ile engellemeye yardımcı olur.

REVOX AT KUYRUĞU BİTKİ ÖZLÜ ÖZEL SAÇ BAKIM ŞAMPUANI İLE
REVOX  Horse Tail Complex sayesinde saç ve saç derisinin besin eksikliklerinin giderilmesine yardımcı olur. 
Saçlı deriyi ve saçları temizler, arındırır.  İhtiyacı olan bakımı sağlar.
Nemlendirme sağlar.
İçeriğinde bulunan ve organik bezelyeden kazanılan Pisum Sativum Sprout Extract sayesinde saçların beslenmesine yardımcı olur. 
REVOX Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilmiştir.

FORMÜLASYONDA NELER VAR
At Kuyruğu Bitki Özü, Hair Vitamin Complex, Huş  Ağacının Yaprak ve Kabuk Özü, Papatya Çiçeği Tohumu Özü, Sarı Darı Tohumu Özü, Adaçayı Yaprağı Özü, Isırgan Yaprağı Özü, Şerbetçi Otu Özü, Kına Kına Bitki Özü, Yeşilçay Yaprak Özü, Dulavrat Otu Kökü, Organik Bezelye Özü, Biberiye Yaprağı Özü, Su Teresi Yaprağı Özü, Panthenol, Niacin, Biotin.

Revox At Kuyruğu Şampuanı’nın saç ve saç derisine herhangi bir yan etkisi olmadığı yapılan Dermatolojik testlerle kanıtlanmıştır. Dünya Sağlık Örgütü / World Health Organization (WHO) ile ABD’de bulunan dünyaca ünlü Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi / Centers for Disease Control and Prevention (CDC) , Saç Vakfı / Hair Foundation ve diğer sağlık kurum ve kuruluşları tarafından yapılmış olan ve ve uzun süren araştırmalar neticesinde; At Kuyruğu (Horse Tail) bitkisinin saçlar üzerindeki olumlu etkileri tespit edilmiş, ilerleyen süreçte bu formülasyonu içeren kozmetik ürünler üretilmeye başlanmıştır. Revox Horse Tail Shampoo; Geomass Ar-Ge laboratuarlarında formüle edilip, geliştirilen patentli bir saç bakım ürünüdür.Bu ürün formüle edilirken %100 bitkisel aktifler temel unsur olarak alınmıştır.

X