Saç bakımına Kolajen Etikisi

SAÇ BAKIMINDA KOLAJEN DESTEĞİ 
Sağlıklı ve güzel saçlar elde etmek için doğru bakım çok önemlidir. Doğru saç bakımında Kolajen Desteği önemi de büyüktür. Saçın ana maddesi kolajendir. Saçlarda nem dengesini kuran bu proteinin eksikliği; saçlarda kabarma, matlaşma ve elektriklenmeye yol açar.  

SAÇLARINIZA GENÇLİK VERİR
Yaşın ilerlemesi ile vücuttaki doğal kolajenler azalır. Bu da saçlarınızın dökülmesine, cansızlaşmasına neden olur. Kolajen desteği alan saçlarda ise saç kayıpları azalır. En önemlisi de saç foliküllerini destekleyerek sağlıklı olmalarına yardımcı olur. Saçlardaki beyazlaşmaları da azaltır. Bu da saçlarınıza genç bir görünüm sağlar.
Saç Bakımında Kolajen Desteği saç gelişimini de etkiler.

KURU VE YIPRANMIŞ SAÇLAR İÇİN EN ETKİLİ ÇÖZÜM
Çabuk kırılan, çevresel faktörlerle kuruyan saçların doğal bir ışıltı kazanmasında da kolajen oldukça etkilidir. Saçlardaki nem desteğini sağlar ve saçların onarılmasında etkili olur. Saçlardaki bu sorunlarla mücadele eden bu proteinin dışarıdan takviye edilmesi ile parlak ve canlı bir saç yapısına kavuşmanız mümkün olur. Kolay kırılan, kuruyan ve mat görünen saç kolajen eksikliklerinin bir göstergesidir. Saçlarda doğal bir parlaklık elde edilmesine imkan veren kolajen, saçlarınıza yumuşacık ve doğal bir parıltı katar.

İçeriğindeki özel bileşenleri ile REVOX BIOTIN&COLLAGEN ŞAMPUAN; tüm saç tipleri için en ideal bakımı sağlar. 

X