At Kuyruğu Bitki Özlü Şampuan

1 / 5
3 / 5
4 / 5
5 / 5

AT KUYRUĞU BİTKİ ÖZLÜ
ÖZEL SAÇ BAKIM ŞAMPUANI

360 ml. - 400 ml.
 SAÇ DÖKÜLMELERİ VE GEÇ UZAMALARA KARŞI EN GÜÇLÜ BİTKİSEL ÇÖZÜM 

Saç köklerine yeterli oksijen besinlerin ulaşmasına engel olan dahili ve harici radikallerin olumsuz etkilerini ve bu etkenlerin neden olduğu saç kayıplarını, içeriğinde bulunan ve tümüyle bitkisel olan HORSE TAIL COMPLEX ile engellemeye yardımcı olur.

Revox At Kuyruğu Bitki Özlü Özel Saç Bakım Şampuanı;
Revox  Horse Tail Complex sayesinde saç ve saç derisinin besin eksikliklerinin giderilmesine yardımcı olur. 
Saçlı deriyi ve saçları temizler, arındırır ve ihtiyacı olan bakımı sağlar.
Nemlendirme sağlar.
İçeriğinde bulunan ve organik bezelyeden kazanılan Pisum Sativum Sprout Extract sayesinde saçların beslenmesine yardımcı olur. 

İçindeki Bitki Özleri:
At Kuyruğu Bitki Özü, Hair Vitamin Complex, Huş  Ağacının Yaprak ve Kabuk Özü, Papatya Çiçeği Tohumu Özü, Sarı Darı Tohumu Özü, Adaçayı Yaprağı Özü, Isırgan Yaprağı Özü, Şerbetçi Otu Özü, Kına Kına Bitki Özü, Yeşilçay Yaprak Özü, Dulavrat Otu Kökü, Organik Bezelye Özü, Biberiye Yaprağı Özü, Su Teresi Yaprağı Özü, Panthenol, Niacin, Biotin.

İçindekiler: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Panthenol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Nasturtium Officinale Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract , Niacin, Biotin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Extract, Urtica Dioica (Nettle) Leaf Extract,Camellia Sinensis Leaf Extract, Arctium Lappa Root Extract, Lawsonia Inermis (Henna) Extract, Humulus Lupulus (Hops) Extract, Calcium Pantothenate, Equisetum Arvense Extract, Cocamide Dea, Polyquaternium-7, Sodium Chloride, Pisum Sativum (Pea) Extract, Phenoxyethanol, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Coumarin, Linalool.

Revox At Kuyruğu Bitki Özlü Saç Şampuanı Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilmiştir.
Kullanıcı yorumları için tıklayınız.

 

Revox At Kuyruğu Şampuanı'nın saç ve saç derisine herhangi bir yan etkisi olmadığı yapılan Dermatolojik testlerle kanıtlanmıştır. Dünya Sağlık Örgütü / World Health Organization (WHO) ile ABD’de bulunan dünyaca ünlü Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi / Centers for Disease Control and Prevention (CDC) , Saç Vakfı / Hair Foundation ve diğer sağlık kurum ve kuruluşları tarafından yapılmış olan ve ve uzun süren araştırmalar neticesinde; At Kuyruğu (Horse Tail) bitkisinin saçlar üzerindeki olumlu etkileri tespit edilmiş, ilerleyen süreçte bu formülasyonu içeren kozmetik ürünler üretilmeye başlanmıştır. Revox Horse Tail Shampoo; Geomass Ar-Ge laboratuarlarında formüle edilip, geliştirilen patentli bir saç bakım ürünüdür.Bu ürün formüle edilirken %100 bitkisel aktifler temel unsur olarak alınmıştır.

X