Bitkisel Şampuanlar

 • Biotin, Collagen Şampuan
  Rated 4.67 out of 5

  BIOTIN & COLLAGEN ve
  AT KUYRUĞU BİTKİ ÖZÜ + E VİTAMİNİ KATKILI
  ÖZEL SAÇ BAKIM ŞAMPUANI

  360 ml - 400 ML
  BESLEYİCİ & ONARICI & DOLGUNLAŞTIRICI


  Revox Biotin & Collagen & At Kuyruğu Bitki Özlü ve E Vitamin Complex ilaveli Özel Seri Şampuanı ile saçlarınız ilk kullanımdan sonra dahi dolgun ve daha kalın görünür. İçeriğinde bulunan eşsiz bitki özleri saçlarınızın daha kısa sürede uzamasına yardımcı olur. Bu şampuan tüm saç tipleri için tasarlanmış ve üretilmiştir.
  Biotin: Saçlarınızın yoğun olarak beslenmesine ve gelişmesine yardımcı olur.
  Kolajen: Yaşın ilerlemesi ile vücuttaki doğal kolajenler azalır. Bu da saçlarınızın dökülmesine, cansızlaşmasına neden olur. Kolajen desteği alan saçlarda ise saç kayıpları azalmaktadır. Kolajen saç foliküllerini destekler ve sağlıklı olmalarına yardımcı olur.
  Horse Tail Complex: Saç ve saç derisinin beslenmesine yardımcı olur.
  Vitamin E Complex: Saç ve saç derisinde yoğun bir nemlendirici etki gösterir. Yeni saç oluşumunu destekler.

   

  FORMÜLASYONDA NE VAR
  Vitamin B7 Biotin, Vitamin B5, Collagen, At Kuyruğu Bitki Özü, E Vitamin Complex, Biberiye Bitkisi Özü, Huş Ağacının Yaprak ve Kabuk Özü, Papatya Çiçeği Tohumu Özü, Sarı Darı Tohumu Özü, Dul Avrat Otu Kökü, Su Teresi Yaprağı Özü, Çayı Adaçayı Yaprağı Özü, Isırgan Otu Yaprağı Özü, Şerbetçi Otu Özü, Kına Kına Bitki Özü, Yeşilçay Yaprak Özü, Niacin, Hidrolize Collagen, Organik Bezelye Özü.

  Kullanıcı Videoları için tıklayınız.

 • Kepeğe Karşı Etkili Bitkisel Şampuan
  Rated 4.67 out of 5

  Revox Kepeğe Karşı Etkili Bitkisel Şampuan / 360 ml.
  Tuzsuz, Sülfatsız

  Revox Laboratories tarafından Türkiye'de ilk defa Tuzsuz ve Sülfatsız olarak geliştirilmiş Bitkisel Kepek Karşıtı Şampuan; saçlarınızı yıkarken serinletici bir rahatlama sağlamak için Bitkisel Kafur Yağı, Çay Ağacı Yağı ve Doğal Nane Yaprağı'ndan elde edilmiş Mentol içerir.
  REVOX Laboratories tarafından geliştirilmiş Bitkisel Kepek Karşıtı Şampuan ilk kullanımdan itibaren kepek görünümünü  ve kaşıntı hissini azaltır. Gözle görünür yeni oluşan kepeği; 6 hafta içinde Güçlü Etkisi ile %100'e kadar gidermeye yardımcı olur ve ekstra bakım sağlar.

  İçeriğinde kullanılan Bitki Özleri:
  Kafur  Ağacı  Yağı:  Japonya kaynaklı olan bu harika yağ; kepek  ve  saç dökülmesinden kurtulmaya yardımcı olur. Kafur Ağacı yağının bileşimi bir çok amino asit içerir ve kepeğe karşı çok etkilidir.
  Çay Ağacı Yağı: Kepeği önlemeye yardımcı olur. Saçta oluşan fazla yağ ile kirlerin birikmesini engelleyerek, saç tellerinin parlak görünmesine yardımcı olur.
  Menthol: (Doğal Nane Aromasından elde edilen.) Saç derisindeki kepek, kalıntı, kuruluk ve  yağlanma  gibi  saç  problemlerinin giderilmesine yardımcı olur.
  Dandelix ProTM: Saç derisindeki irritasyonu engelleyerek kepek ve kaşıntı gibi problemleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
  Adaçayı Özü: Saç tellerinin sertliğini önleyerek yumuşamasını sağlar, saçlara hacim verir.
  Biberiye Yaprağı Özü: Saç beyazlamasını yavaşlatan, besleyici ve güçlendirici.
  Biotin: Vitamin.Saç köklerini güçlendirerek dökülmeyi azaltır ve sağlıklı uzamayı teşvik eder.
  Su Teresi Özü: Saç dökülmesini engelleyici.
  Panthenol: Vitamin. Saçı besleyici, nemlendirici.
  B3 Vitamin (Niacin): Vitamin. Saçı güçlendirici.

  Dermatolojik olarak test edilip başarıyla onaylanmıştır.

 • Yağlanma Geciktirici Tonik Şampuan
  Rated 4.67 out of 5

  YAĞLANMAYI GECİKTİRİCİ
  TONİK ŞAMPUAN

  360 ml 
  DÖKÜLME KARŞITI GÜÇLENDİRİCİ BAKIM


  REVOX YAĞLANMAYI GECİKTİRİCİ TONİK ŞAMPUAN; sebum üretimini dengelemek ve yağlı saç tiplerini aşırı yağdan arındırmak için özel olarak formüle edilmiştir.
  SEBUM NEDİR ?
  Saç derisinde bulunan yağ bezleri normalde sebum adı verilen bir madde salgılarlar. Bu salgı yağ özelliklerini taşır ve amacı cildi korumaktır. Yağ bezlerinin önemli kısmı vücutta kıl köklerinin (foliküllerin) içinde yer alırlar ve bu kıl kökünün yüzeyinde olur. Bu salgı zaman içinde bazı saç ve saç derisinde aşırı yağlanmaya sebep olurak saç sağlığının bozulmasına neden olur.
  İçeriğinde bulunan; R1 Tonik Kompleks, Defenscalp Complex, Salisilik Asit, Zinc Pca, B3,B5,B7 Vitaminleri, Lesitin, Biberiye, Su Teresi ve  Adaçayı sayesinde saça sahip olduğu gücü geri kazandırır. 
  REVOX TONİK ŞAMPUAN; 4.5 - 4.9 arasındaki pH değeri ile saç derisinin salgıladığı sebum/yağ dengesini korur, saçta oluşan kir ve kirliliği engeller. Yağlı saç derisini nazik bir şekilde temizler ve yağlanmayla birlikte daha çok hissedilen saçtaki ağırlık hissinin azalmasına yardımcı olur ve saçlara hacim kazandırır.
  ÖNERİLER; Saçlarınızı şampuanlarken sıcak su yerine ılık veya serin su kullanımını tercih ediniz. Saçları ılık suyla durulamak saç sağlığı için oldukça faydalıdır ve doğal yağ (sebumun) üretiminin azalmasına da yardımcı olur.
  Saçların  düzenli  olarak  şampuanlanması saçlarınızda yağ üretiminin yavaşlamasına neden olmanın yanı sıra, var olan yağın da saç derisinden giderilmesini sağlar. Bu nedenle yağlı saç derisi ve saçlardan bir an önce kurtulmak için saçlarınızı gün aşırı olarak Revox Tonik Şampuan ile yıkamanızı tavsiye ederiz.

 • At Kuyruğu Bitki Özlü Şampuan
  Rated 4.67 out of 5

  AT KUYRUĞU BİTKİ ÖZLÜ
  ÖZEL SAÇ BAKIM ŞAMPUANI

  360 ml. - 400 ml.
  SAÇ DÖKÜLMELERİ VE GEÇ UZAMALARA KARŞI EN GÜÇLÜ BİTKİSEL ÇÖZÜM

  Saç köklerine yeterli oksijen besinlerin ulaşmasına engel olan dahili ve harici radikallerin olumsuz etkilerini ve bu etkenlerin neden olduğu saç kayıplarını, içeriğinde bulunan ve tümüyle bitkisel olan HORSE TAIL COMPLEX ile engellemeye yardımcı olur.
  REVOX AT KUYRUĞU BİTKİ ÖZLÜ ÖZEL SAÇ BAKIM ŞAMPUANI İLE;
  REVOX  Horse Tail Complex sayesinde saç ve saç derisinin besin eksikliklerinin giderilmesine yardımcı olur. 
  Saçlı deriyi ve saçları temizler, arındırır.  İhtiyacı olan bakımı sağlar.
  Nemlendirme sağlar.
  İçeriğinde bulunan ve organik bezelyeden kazanılan Pisum Sativum Sprout Extract sayesinde saçların beslenmesine yardımcı olur. 
  REVOX Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilmiştir.

  FORMÜLASYONDA NELER VAR
  At Kuyruğu Bitki Özü, Hair Vitamin Complex, Huş  Ağacının Yaprak ve Kabuk Özü, Papatya Çiçeği Tohumu Özü, Sarı Darı Tohumu Özü, Adaçayı Yaprağı Özü, Isırgan Yaprağı Özü, Şerbetçi Otu Özü, Kına Kına Bitki Özü, Yeşilçay Yaprak Özü, Dulavrat Otu Kökü, Organik Bezelye Özü, Biberiye Yaprağı Özü, Su Teresi Yaprağı Özü, Panthenol, Niacin, Biotin.

   

 • Koenzim Q10, Keratin ve Vitamin Kompleks Şampuan
  Rated 4.67 out of 5

  KOENZİM Q10 VE KERATİN,
  B3, B5, B7, B9 VİTAMİN KATKILI
  ÖZEL SERİ BİTKİSEL ŞAMPUAN

  360 ML

  ZAYIF, KIRILGAN VE İNCE TELLİ SAÇLAR İÇİN DERİN BESLEYİCİ​
  Bu ürün;  Koenzim Q10, Keratin, B Vitamini Kompleksi, At Kuyruğu Bitki Özü ve diğer bitki özleriyle zenginleştirilmiş içeriğe sahiptir.
  Saçta eksilen keratinleri yerine koyan ve saçı içten içe güçlendiren, saçı ağırlaştırmayan, zayıf, kırılgan ve ince   telli saçlar için derinlemesine besleyici, canlandırıcı, kalınlaştırıcı ve güçlendirici bir şampuandır.
  Olgun ve kırılgan saçların günlük ışıltılı temizliği ve bakımı için ideal seçimdir. Daha  uzun süreli kalıcı güzellik sağlanmasına yardımcı olur.
  KOENZİM Q10 NEDİR VE FAYDASI;
  Koenzim Q10 üzerinde yapılmış bilimsel çalışmalar neticesinde bu maddenin saç köklerini uyararak zaman içerisinde eksilen keratinin üretimini etkin hale getirdiği ve böylece saçın sağlığına kavuşmasına yardımcı olduğu belirlenmiştir.
  KERATİN NEDİR VE FAYDASI;
  Keratin saçlarımızın ana hammaddesidir denilebilir. Saçlarmızda oldukça büyük oranda doğal bir protein olarak bulunmaktadır. Ürünümüzde bulunan Keratin buğday, mısır ve soyadan elde edilen bitki kaynaklı bir aminoasit kompleksidir.
  Keratin ilk görev olarak saçı korur. Saçlardaki nemi absorbe eder ve nemin saçlarınızda kalmasın sağlayarak kurumasının ve böylece hasar görmesini engellenmesine yardımcı olur.
  KOENZİM Q10,KERATİN VE B VİT. KOMPLEKSİ NASIL KULLANILMIŞTIR
  Revox Laboratories, Koenzim Q10'i, özellikle saç köklerinde meydana gelen yaşlanma sürecinde azalan kreatin üretimini uyaran güçlü bir biyoaktif olarak formülasyonuna dahil ederek; Koenzim Q10, Keratin ve B Vitamini Kompleksi ve At Kuyruğu Bitki Özü ile zenginleştirilmiş bir bitkisel şampuan modern tekniklerle geliştirmiştir.
  Şampuanın içeriğinde bulunan Koenzim Q10, Keratin ve B Vitaminleri Kompleksi sayesinde olgun saç tellerinin ihtiyaçları ile uyumlu spesifik keratinlerin aktifleştirilmesi ile saç tellerine yaşlanma karşıtı özellikler sağlayan ideal bir ürün ortaya çıkmıştır.
  Diğer yandan ürünümüzün içeriğinde bulunan; Vitamin B3, B5, B7, B9’den oluşan kompleks ve At Kuyruğu Bitki Özü dahil olmak üzere çeşitli bitkisel ekstraktlar ile besleyici ve saç dökülmelerini önleyici etki sağlanmaktadır.

   

 • X-Treme Dökülme Karşıtı Şampuan
  Rated 4.67 out of 5

    
  DÖKÜLEN SAÇLAR + GEÇ UZAYAN SAÇLAR İÇİN ÖZEL SAÇ BAKIMI
  400 ml.

  REVOX X-TREME VİTAMİN E KOMPLEKS ŞAMPUAN; BİTKİSEL AJANLAR KULLANILARAK SAÇLARI DAHA SAĞLIKLI VE DAHA GÜÇLÜ HALE GETİREREK SAÇ KAYIPLARINI ENGELLEMEK İÇİN ÜRETİLMİŞTİR. 

  Vitaherb Complex; İçeriğinde bulunan 11 bitki ve 3 vitamin sayesinde, UV ışınlarının ve hava kirliliğinin yıprattığı saçları besler, saçların uzaması için ihtiyacı olan vitamin ve aminoasitleri karşılar. 
  Vitamin E Complex; E vitamini pH seviyesini dengeler. E vitamini, saç derinize ve saçınıza zarar veren etkenleri etkisiz hale getirmeye yardımcı olan zengin antioksidan özelliği ile bilinir. Bu özelliği sayesinde saçlarınızdaki kırıklar ve kopmaların saç köklerinize zarar vermesini önler.
  Biotin; Saç üzerinde büyük faydaları bulunan biotin, saç köklerini güçlendirerek dökülmeyi azaltıyor ve sağlıklı uzamayı teşvik ediyor. Saçtaki kırıkların onarılmasına yardımcı olur.
  Dandelix ProTM; Biberiye, Adaçayı ve Su Teresi özleri ile oluşturulmuş olan bu kompleks sayesinde, tahriş olmuş saç derisini yatıştırır ve düzenler. Sebum dengesini kontrol ederek kepek oluşumunu engeller.
  BiogenTM; Organik bezelyeden kazanılan bir aktif olan Pisum Sativum Sprout Extract yeni saç oluşumunu destekler. Saç ve saç derisini besler.
  Horse Tail Complex; Saç ve saç derisinin besin eksikliklerinin giderilmesine yardımcı olur.

  Kullanıcı Videoları için tıklayınız.

 • Keratin & Ozon Oil Şampuanı
  Rated 4.67 out of 5

  KERATİN & OZON YAĞI + E VİTAMİN KOMPLEKS
  ÖZEL SAÇ BAKIM ŞAMPUANI

  Son derece sağlıklı ve şifa kaynağı Ozon gazı emdirilmiş taş sıkma Organik Zeytinyağı ve Keratin ile formüle edilmiş
  YENİDEN YAPILANDIRICI & SİNERJİK ETKİLİ

  Saçları hızla uzatırken yıpranmaların önüne geçerek sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlar. 4 yıllık bir AR-GE süreci sonunda geliştirilen özel formüllü Revox Keratin&Ozon Oil Saç Bakım Şampuanı, etkisini ozon ve zeytinyağı başta olmak üzere yağ ve minerallerden alır, hiçbir kimyasal madde içermez. Her saç tipine uyum sağlayan ve ilk kullanımdan çok kısa bir süre içerisinde etkisi gözle görülen Revox Keratin&Ozon Oil Saç Bakım Şampuanı yalnızca bitkisel içeriğiyle yan etkisiz ve yoksunluk sendromuna sebebiyet vermeyen doğal bir üründür.
  Revox Keratin & Ozon Oil Saç Bakım Şampuan ile saçlarınız ilk kullanımdan sonra dahi dolgun ve daha kalın görünür. İçeriğinde eşsiz bitki özleri bulunmaktadır.
  Ozon Yağı: Saç gözeneklerini açar. Bu sayede saç dökülmeleri azaltarak ozonun içine hapsolduğu soğuk sıkım saf zeytinyağı saç diplerini besler, kırıkları onarır ve saça canlılık verir.
  Keratin: Saçlarımızın ana hammaddesi denilebilir. Saçlarımızda oldukça büyük oranda doğal bir protein olarak bulunmaktadır. Ürünümüzde bulunan Keratin; buğday, mısır ve soyadan elde edilen bitki kaynaklı bir aminoasit kompleksidir. Keratin ilk görev olarak saçlarıı korur. Saçlardaki nemi absorbe eder ve nemin saçınızda kalmasını sağlayarak kurumasının ve böylece hasar görmesinin engellenmesine yardımcı olur.
  Vitamin E Complex: Saç ve saç derisinde yoğun bir nemlendirici etki gösterir. Horse Tail Complex: Saç ve saç derisinin beslenmesine yardımcı olur.

  FORMÜLASYONDA NELER VAR ?
  Keratin, Ozon Oil (aktif oksijen) soğuk sıkım saf zeytinyağına en modern teknoloji kullanılarak uzun süre emdirilerek elde edilmiş yağ, E Vitamin Complex, At Kuyruğu Bitki Özü, Huş Ağacının Yaprak ve Kabuk Özü, Papatya Çiçeği Tohumu Özü, Akdarı Tohumu Özü, Adaçayı Yaprağı Özü, Isırgan Yaprağı Özü, Şerbetçi Otu Özü, Kına Kına Bitki Özü, Yeşilçay Yaprak Özü, Küçük Yapraklı Ihlamur Özü, Niacin, Sarı Sabır Yaprak Özü, Hidrolize Buğday Proteini, Ekinezya Bitki Özü, Aynı Safa Yaprağı Özü, Oğul Otu Yaprağı Özü, Cadı Fındığı Yaprağı Özü, Ihlamur Çiçeği Özü, Üzüm Çekirdeği Özü, Organik Bezelye Özü.

 • %100 Gerçek Biberiye Filizli Şampuan
  Rated 4.67 out of 5
  Revox Saç Beyazlamasını Yavaşlatan, Besleyici ve Güçlendirici Biberiye Şampuan / 400 ml.
  Biberiye bitkisi beyazlarla doğrudan savaşan antioksidanlar içerir. Yüksek oranda kafeik ve biberiye asitleri ile beyazlarla doğrudan savaşan antioksidanlar içerir.
  Saç uzamasını teşvik eder ve saçın doğal rengini korumasına yardımcı olur. 
   
  Revox Biberiye Şampuanı içeriğinde bulunan Biberiye bitkisi ve diğer bitki özleri sayesinde;
  Saç köklerini güçlendirir.
  Saç dökülmesini durdurur.
  Saç beyazlamasını yavaşlatır.
  Saç derisini besler ve yeni saç oluşumunu destekler.
  Saçların kırılmadan uzamasını sağlar.

   

  Biberiye Filizi ile birlikte besleyici diğer pek çok bitki özleri kullanılarak zenginleştirilen bu şampuan; saç ve saç derisindeki yabancı maddeleri nazikçe temizler. Saçınızın rahat şekil almasına ve daha kolay taranır hale gelmesine yardımcı olur.

  %100 Gerçek Biberiye Filizli Şampuan
  Bu ürünün ambalajının içerisinde görmekte olduğunuz Gerçek Rosemary/Biberiye Filizi ülkemizde bir ilk olarak %100 doğal hali ile GMP Sertifikalı ve FDA kayıtlı üretim tesislerimizde gerek aromasını, gerekse de mükemmel kokusunu ürüne aktarma amacıyla hijyen koşullarına uygun olarak kullanılmıştır
   
 • Men Şampuan
  Rated 4.67 out of 5


  MAGNEZYUM & ÇİNKO & BAKIR / MULTİ MİNERAL KOMPLEKS
  ERKEKLERE ÖZEL SAÇ DÖKÜLMELERİNE KARŞI ÖZEL SAÇ BAKIM ŞAMPUANI
  360 ml. - 400 ml.

  MULTI MINERAL KOMBİNASYON;
  MAGNEZYUM: Saç köklerini güçlendirir.
  ÇİNKO: Saçların nem  dengesini sağlayarak, saç kayıplarını engellemeye yardımcı olur.
  BAKIR: Saç rengi ve yapısındaki bozulmaları engeller.

  BU ÜRÜNÜN FAYDASI NEDİR ?
  Magnezyum, Çinko Ve Bakır Gluconate karışımından oluşan Multi Mineral Kombinasyonun bir harmoni içerisindeki saçların enerjisini açığa çıkarır. Köklerinden uçlarına kadar güçsüzleşmiş ve kırılganlaşmış saçları içeriğinde bulunan 18 Farklı Bitki Özü ile güçlendirir. Dökülmelere engel olur, saç derisini güçlendirir. 

   

  Kullanıcı Videoları için tıklayınız.

 • At Kuyruğu Bitki Özlü Şampuan / Aile Boyu
  750 ML
  Rated 4.67 out of 5

  SAÇ DÖKÜLMELERİ VE GEÇ UZAMALARA KARŞI EN GÜÇLÜ ÇÖZÜM

  Saç köklerine yeterli oksijen besinlerin ulaşmasına engel olan dahili ve harici radikallerin olumsuz etkilerini ve bu etkenlerin neden olduğu saç kayıplarını, içeriğinde bulunan ve tümüyle bitkisel olan HORSE TAIL COMPLEX ile engellemeye yardımcı olur.

  REVOX AT KUYRUĞU BİTKİ ÖZLÜ ÖZEL SAÇ BAKIM ŞAMPUANI İLE
  REVOX  Horse Tail Complex sayesinde saç ve saç derisinin besin eksikliklerinin giderilmesine yardımcı olur. 
  Saçlı deriyi ve saçları temizler, arındırır.  İhtiyacı olan bakımı sağlar.
  Nemlendirme sağlar.
  İçeriğinde bulunan ve organik bezelyeden kazanılan Pisum Sativum Sprout Extract sayesinde saçların beslenmesine yardımcı olur. 
  REVOX Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilmiştir.

  FORMÜLASYONDA NELER VAR
  At Kuyruğu Bitki Özü, Hair Vitamin Complex, Huş  Ağacının Yaprak ve Kabuk Özü, Papatya Çiçeği Tohumu Özü, Sarı Darı Tohumu Özü, Adaçayı Yaprağı Özü, Isırgan Yaprağı Özü, Şerbetçi Otu Özü, Kına Kına Bitki Özü, Yeşilçay Yaprak Özü, Dulavrat Otu Kökü, Organik Bezelye Özü, Biberiye Yaprağı Özü, Su Teresi Yaprağı Özü, Panthenol, Niacin, Biotin.

 • Boyalı Saçlara Özel Renk Koruyucu Şampuan
  Rated 4.67 out of 5

  BOYALI SAÇLARA ÖZEL RENK KORUYUCU
  AT KUYRUĞU BİTKİ ÖZLÜ SAÇ BAKIM ŞAMPUANI

  400 ml.

  SLES ve PARABEN içermeyen boyalı saçlara özel Renk Koruma Ajanları ile saçlarınız için uygun gördüğünüz rengin uzun süre muhafaza edilmesini sağlar. Sık yıkamaktan kaynaklanan saç boya renk kayıplarının önüne geçer. Güneşin yıpratıcı etkilerine karşı saçı korur. 
  REVOX; güçlü formülasyonu saçlarınızdaki boya renklerini korumaya ve kimyasal olarak işlem görmek zorunda kalmış saçlarınızı canlandırarak her telinin güçlenmesine yardımcı olur. Boyalı saçlara özel Renk Koruma Nemlendirici Şampuan nazikçe saçınızı temizler, besler ve rengini korurken saç derisini ve saçı nemlendirir. 
  REVOX Boyalı saçlara özel Renk Koruma Şampuanı tüm saç tiplerine uygun olarak üretilmiş olup içeriğindeki doğal bitki özleri ve doğal tohum yağları sayesinde vaad ettiği tüm faydaları sağlar. 
  REVOX; ekstra yumuşaklık sağlar. İçeriğinde saç derisi ve saçlarınıza zarar verebilecek hiçbir madde barındırmaz.

  Kullanıcı Videoları için tıklayınız.

X