Bizden Haberler

 • AZERBEYCAN & TÜRKİYE KARDEŞLİK ÖDÜLLERİ
  Rated 4.67 out of 5

  3. Türkiye & Azerbeycan Kardeşlik Ödülleri gecesinde Revox Yılın En İyi Bitkisel Saç Bakım Ödülü Wilma Elles tarafından  Yönetim Kurulu Başkanımız L.Talat Sam 'a takdim edildi.

 • REVOX AFRİKA ÜLKELERİNDEN DE TALEP GÖRÜYOR.
  Rated 4.67 out of 5

  Ürünlerimiz ile yakından ilgilenen ve Nijerya lokasyonlu DON-IFFECO INVESTMENT LIMITED Şirketi yönetim kurulu üyesi Sir Henry Offor ile firmamızı bir günlük ziyareti esnasında Revox marka ürünlerimizin Nijerya ve komşu ülkeler pazarındaki satışına yönelik işbirliğimiz konusunda önemli aşama kaydetmiş bulunmaktayız.

  Gerekli prosedürler tamamlandıktan sonra imzalayacağımız distribütörlük anlaşması ile Afrika pazarında da ürünlerimiz raflardaki yerini alacaktır.

 • REVOX LABORATORIES OLARAK 2014 İNOVASYON VE AR-GE ÖDÜLÜNÜ KAZANDIK.
  Rated 4.67 out of 5

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın İdris GÜLLÜCE ve çok sayıda milletvekili, bürokrat ve belediye başkanı ile seçkin davetlilerin katıldığı Rixos Ankara Otelinde düzenlenen ödül gecesinde TBMM İdare Amiri ve Çorum milletvekili Sayın Salim USLU'nun elinden 2014 yılı Ar-Ge ve İnovasyon ödülünü aldık.Bu başarıyı tüm REVOXailesine ve tüketicilerimize ithaf ediyoruz.

 • REVOX dan SOSYAL SORUMLULUK HAMLESİ.
  Rated 4.67 out of 5

  Ünlü sunucular Vatan ŞAŞMAZ ve Çiğdem TUNÇ'un sunduğu gecede ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yardımda yarışanlar derneği tarafından açık artırmaya sunulan bir tablo'da REVOX LABORATORIES  adına yönetim kurulu başkanımız L. Talat SAM tarafından satın alınarak bedelinin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması sağlanmıştır.

 • REVOX 2014 DEĞERLENDİRME VE YENİ ÜRÜNLERİ TANITIM PERSONEL TOPLANTISI
  Rated 4.67 out of 5

  Revox 2014 değerlendirme ve yeni ürünleri tanıtım personel toplantısı LTS Teknoloji Grup Yönetim Kurulu Başkanı L.Talet SAM eşliğinde ve Genel Kordinatör Anıl Koçer sunumu ile yapıldı.

 • 2013 İNOVASYON VE AR-GE ÖDÜLÜ
  Rated 4.67 out of 5

  2013 İnovasyon ve Arge ödülünü LTS TEKNOLOJİ GRUP adına Yönetim Kurulu Başkanımız L.Talet SAMBilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Genel Müdürü Sayın Süfyan EMİROĞLU un elinden aldı.

X