• Görkemli ve Sağlıklı Saçlara Sahip Olmanıza Yardımcı 20 Saç Ürünü

  Görkemli ve Sağlıklı Saçlara Sahip Olmanıza Yardımcı 20 Saç Ürünü

  Sağlıklı ve parlak saçlar sizi her zaman mükemmel gösterir. Yıpranmış ve tiftik saçlar ise bakımsızlıkla  eş değerdir.

  Saçınız için bir şeyler yapmaya bugün başlayın!

  'Bu içerikteki ürünler, Onedio editörleri tarafından seçilmiştir. Beğeneceğinizi umuyoruz!'

  Haberi okuman için tıklayınız

 • Her saç tipi için 12 en iyi şampuan

  1. Revox at kuyruğu bitki özlü saç bakım şampuanı
  İçeriğinde bulunan 18’den fazla bitki özü ile saçların hızlı uzamasına ve saç kayıplarının engellenmesine yardımcı olan Revox At Kuyruğu Bitki Özlü Saç Bakım Şampuanı İsviçre’nin meşhur Pinot Noir üzümünden kazanılmış aktif sayesinde tüm dış etkenlerin vermiş olduğu zararlara karşı saçları koruyor.

  https://onedio.com/haber/her-sac-tipinin-kullanabilecegi-12-en-iyi-sampuan-978891

 • Sağlık dolu saçlarınız için en iyi şampuan önerileri

  Sağlık dolu saçlarınız için en iyi şampuan önerileri
  Kepeklenen, dökülen ve yıpranan saçlar birçok kişinin ortak sorunu olsa gerek. Oysaki saçlarınızın ihtiyaç duyduğu bileşenleri doğru ürünler ile verirseniz bu sorun ile başa çıkmak gözünüzde büyüttüğünüz kadar zor olmaz. Tek yapmanız gereken saç bakım rutininize etkili ve kaliteli bir şampuan eklemek. Bu yüzden sizlerin işini kolaylaştıracak, her zamankinden daha sağlıklı saçlara kavuşmanıza yardımcı olacak en iyi saç şampuan markalarını listeledik. Hazırsanız bu ürünleri birlikte inceleyelim!

   

 • Erkekler için en iyi Saç Şampuanı

  Revox At Kuyruğu Bitki Özlü Saç Bakım Şampuan
  Başta at kuyruğu bi̇tki̇ özü olmak üzere bi̇tki̇sel ürünler kullanılarak saçları daha sağlıklı ve daha güçlü hale geti̇rmek ve saç kayıplarını engellemek ve saç uzamasını hızlandırmak için erkeklere özel olarak üretilmiş. En iyi saç uzatan şampuanlar arasında. Tamamen bitkisel olması da çok iyi bir özellik. 18’den fazla bitki özü ile saçların hızlı uzamasına ve saç kayıplarının engellenmesine yardımcı oluyor. Saç derisinin yeterli oksijende beslenmesini sağlıyor.
  https://www.erkeklersoruyor.com/erkek-bakimi/erkekler-icin-hizli-sac-uzatan-sampuan-markalari-hangisi-q14823159

 • Saç bakımına önem veren erkeklerin mutlaka kullanması gereken ürünler

  Saç bakımına önem veren erkeklerin mutlaka kullanması gereken ürünler
  Hem kadın hem erkekler için saçlar dış görünüşün önemli bir parçası. Dolayısıyla bakımlı saçlar iyi görünmede son derece etkili. Tabii erkeklerin saç bakımı için ihtiyaç duyduğu ürünlerle kadınların ihtiyaçları birbirinden oldukça farklı. Bu nedenle saç bakımına önem veren erkeklerin mutlaka kullanması gereken birbirinden kaliteli ürünleri sizler için bir araya getirdik. Göz atmaya ne dersiniz?

  Haberi okuman için tıklayınız

 • ÜNLÜLERDEN AKILLI HAMLE

  Sanat dünyasının ünlü kadınları arasında başlayan kısa saç modası hızla yayılırken, uzmanlar bu akımın yaz yorgunu saçların sonbahar-kışa canlı ve hacimli girmesini sağlayacağı görüşünde.

  -Saç ve Saç Derisi Uzmanı (Trikolog) Talat Sam:

  "Yaz döneminde saçlarımız aşırı sıcak, yüksek nem, havuz suyundaki klor ve tuzlu deniz suyu gibi dış etmenlerle oldukça hırpalandı. Son günlerde moda haline gelen kısa saç, bu yorgunluğun yerine canlı ve dolgun saçların gelmesi için güzel bir fırsat"

  Şebnem Dönmez ve Tuba Büyüküstün gibi isimlerin başlattığı kısa saç modası, özellikle sosyal medya kullanıcıları tarafından oldukça benimsendi. Ünlü isimlerin yeni saç modellerini kendilerine örnek kabul eden hayranları da saçlarını kısa kestirmeye başladı.

   Haber okumak için tıklayınız

 • Düğüne hediye olarak yenilebilir altın gönderdi

  Talat Sam’a yaptıkları ticaret sonucunda bir Arap şeyhi teşekkür amacıyla düğünde konuklara ikram edilmek üzere maddi değeri yaklaşık 20 bin lira olan 250 gram altın parçacıkları gönderdi. Sam, Arap şeyhinin bu jestinin kendisini hayli duygulandırdığını ve Türkiye’de bir ilk olduğunu ifade ederek, "Bizim kişiye özel üretmiş olduğumuz şampuanlardan saç dökülmesi olan bir Arap şeyhine gönderdik. Kendisinin saç dökülmesi durdu. Ailesinden de birkaç kişiye gönderdik ve onlar da memnun kaldılar.

  Haberi okumak için tıklayınız.

 • Başörtüsü artık saç dökmeyecek

  Başörtüsünün, saçları havasız bırakması ve sıcaklarda aşırı nem nedeniyle bakteri ile mantar üretmesi sonucu saç dökülmesini artırmasına karşı, tamamen bitkisel formüller kullanılarak şampuan üretildiği bildirildi.

  Haberi okumak için tıklayınız

 • REVOX A AVRUPA DAN ONAY

  Saç dökülmesine karşı ürettiği yüzde 100 bitkisel içerikli şampuanları ile binlerce kişinin saç dökülmesi sorununu ortadan kaldıran Revox şampuanlarının etkisi, Yunanistan'da yapılan klinik testlerde de kanıtlandı.

  Saç sorununa kısa sürede çözüm sağlayan formülüyle büyük ilgi toplayan şampuanları üreten LTS Teknoloji Grup, bu kez kozmetik sektöründe önde gelen ülkelerden Yunanistan'da yapılan kalite kontrol testlerinden tam not aldı.
   
  Ankara'da GeoMASS Trikoloji AR-GE Laboratuvarı'nda yaklaşık iki yıl önce Revox At Kuyruğu şampuanı üretimine başladıklarını kaydeden LTS Teknoloji Grup Başkanı Trikolog (Saç Uzmanı) Talat Sam, kişiye özel saç dökülmesi sorunlarına çare olduklarını kaydetti.
 • KLOR, SAÇA ORYALDEN DAHA FAZLA ZARAR VEREBİLİR

  Meteorolojinin ‘Afrika sıcakları geliyor’ uyarısının ardından deniz kenarında ya da havuzda serinlemek isteyen tatilcilerin sayısı her geçen gün artarken, uzmanlar özellikle tuzlu ve klorlu suların saçlar üzerinde olumsuz etkileri olduğunu belirtiyorlar. Trikolog (saç ve saç derisi uzmanı) Talat Sam, klorun saçlara oryalden daha fazla zarar verebildiğini belirterek, “Klor oranı iyi ayarlanmamış bir havuzda bırakın saçlarınızı, mayonuzun rengi dahi değişebilir” dedi. .

  Trikolog Talat Sam, LTS Teknoloji Grup bünyesinde kurdukları GeoMASS AR-GE Laboratuvarında, su, toz, güneş ışığı, rüzgar gibi farklı dış etkenlerin günlük yaşamda saçlara etkisini araştırdıklarını ve çözüm ürettiklerini kaydetti...
 • GÜÇSÜZ SAÇLARA AT KUYRUĞU ÇÖZÜMÜ

  Türkiye'de ürettiği kişiye özgü şampuanlarla başarılı sonuçlar alan LTS Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Trikolog (saç ve saç derisi uzmanı) Talat Sam, mevsimsel saç dökülmelerinin sadece kadınlarda değil, erkeklerde de görülebildiğine dikkati çekti.

  Sam, özellikle Sonbahar aylarında saçların dökülmesinin oldukça normal olduğunu ancak, bu dönemde saç dökülmesinin iyi takip edilerek, alınacak önlemlerle yıl boyu saç kalitesinin de artabileceğini belirtti.

  Evde kür zamanı
   
  Dökülmenin, günlük 100-150 teli aşması durumunda süratle harekete geçilmesi gerektiğinin altını çizen Sam, şöyle devam etti:
  “Yaz boyunca sıcak hava, yüksek nem, tuzlu ve klorlu su gibi çevresel etkilere maruz kalarak iyice güçsüzleşen saçlar, Sonbahar'da mevsim geçişinin etkisiyle en fazla kaybı yaşıyor. Bunda Sonbahar'da özellikle saçları besleyen meyve çeşitliliğinin azalması, yaz döneminin ardından yoğun iş temposu ve tatil dönüşü stresi de etkili oluyor. Bu dönemde saçlara uygulanacak kürler kadar beslenme de özel önem taşıyor.
   
  GeoMASS AR-GE Laboratuvarımızda yaptığımız araştırmalar, saçlar için bir mucize olan at kuyruğu bitkisinin gerek çay şeklinde oral yolla alınması, gerekse maske ile saçlara uygulanmasının saç dökülmesini yüzde 50-60 oranında azalttığını gösterdi. Yaklaşık 2 yıldan beri oksijen oranı artırılmış su ile tüketiciye sunduğumuz Revox At Kuyruğu Şampuanı'nı da bu aylarda düzenli kullananların saçlarında dökülmelerin azalması bu araştırmamızı doğrular nitelikte. Sonbahar'da saçlarının başında kalmasını isteyenler, bu mucizevi bitki ile hazırlayacakları çaylar ve kürlerle çok iyi sonuçlar alabilirler.”
 • REVOX AT KUYRUĞU ŞAMPUANI SAÇ DÖKÜLMESİNE BİRE BİR!

  REVOX şampuan, at kuyruğu bitkisi özleri sayesinde saç dökülmesini önlüyor.

  Yaz boyunca sıcak hava, yüksek nem, tuzlu ve klorlu su gibi çevresel etkilere maruz kalarak iyice güçsüzleşen saçlarda en fazla dökülme, mevsim geçişinin de etkisiyle Sonbahar’da oluyor. Uzmanlar, bu dönemde özellikle at kuyruğu bitkisinin gerek oral yolla gerekse uygulanacak kürlerle soruna çare olabileceğini dile getiriyorlar.

  Türkiye’de ürettiği kişiye özgü şampuanlarla başarılı sonuçlar alan LTS Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Trikolog (saç ve saç derisi uzmanı) Talat Sam, mevsimsel saç dökülmelerinin sadece kadınlarda değil, erkeklerde de görülebildiğine dikkati çekti.

  Sam, özellikle Sonbahar aylarında saçların dökülmesinin oldukça normal olduğunu ancak, bu dönemde saç dökülmesinin iyi takip edilerek, alınacak önlemlerle yıl boyu saç kalitesinin de artabileceğini belirtti.

  “Evde kür zamanı”

  Dökülmenin, günlük 100-150 teli aşması durumunda süratle harekete geçilmesi gerektiğinin altını çizen Sam, şöyle devam etti:

  “Yaz boyunca sıcak hava, yüksek nem, tuzlu ve klorlu su gibi çevresel etkilere maruz kalarak iyice güçsüzleşen saçlar, Sonbahar’da mevsim geçişinin etkisiyle en fazla kaybı yaşıyor. Bunda Sonbahar’da özellikle saçları besleyen meyve çeşitliliğinin azalması, yaz döneminin ardından yoğun iş temposu ve tatil dönüşü stresi de etkili oluyor. Bu dönemde saçlara uygulanacak kürler kadar beslenme de özel önem taşıyor.

  GeoMASS AR-GE Laboratuvarımızda yaptığımız araştırmalar, saçlar için bir mucize olan at kuyruğu bitkisinin gerek çay şeklinde oral yolla alınması, gerekse maske ile saçlara uygulanmasının saç dökülmesini yüzde 50-60 oranında azalttığını gösterdi. Yaklaşık 2 yıldan beri oksijen oranı artırılmış su ile tüketiciye sunduğumuz Revox At Kuyruğu Şampuanı’nı da bu aylarda düzenli kullananların saçlarında dökülmelerin azalması bu araştırmamızı doğrular nitelikte. Sonbahar’da saçlarının başında kalmasını isteyenler, bu mucizevi bitki ile hazırlayacakları çaylar ve kürlerle çok iyi sonuçlar alabilirler.”

   Haberi okumak için tıklayınız

 • ARAP COĞRAFYASINDA BU SEFER TÜRK ŞAMPUANI KONUŞULUYOR!

  Türk dizilerinin en çok izlendiği yerlerden biri olan Ortadoğu ve Arap coğrafyası bu sefer Türkiye’den bir diziyi değil, şampuanı konuşuyor. Sahip olduğu özel formülle dünya kozmetik devlerini peşinden koşturan Türk şampuanın hedefi 3 yıl içinde bölgeye 1 milyon şişeden fazla şampuan ihraç edebilmek.

  Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel, Tuğba Büyüküstün, Songül Öden gibi Türk dizi oyuncularının adeta birer star olarak anıldığı Arap coğrafyasında bugünlerde yıldızı yükselen başka bir Türk markası daha var. Ankara Ostim’deki GeoMASS Ar-Ge Laboratuvarında yıllar süren çalışmalar sonucu at kuyruğu özünden ürettikleri Revox At Kuyruğu şampuanıyla adını duyuran LTS Teknoloji Grup’un Başkanı Trikolog (saç ve saç derisi uzmanı) Talat Sam, Arap coğrafyasını bu kez dizilerle değil şampuanla fethetmeye hazırlandıklarını söyledi.

   “Hedef 1 milyon kutu şampuan ihraç edebilmek”

  Daha önce Almanya, Fransa, Hollanda ve Belçika gibi ülkelerde satış yaptıklarını ve kısa sürede bu pazarlarda önemli yer edindiklerini anlatan Talat Sam, “Arap coğrafyasıyla ortak tarihimiz, ortak kültürümüz, ortak yaşam biçimimiz ve ortak inancımız var. Bunu çok önemli bir avantaj olarak görüyoruz. Bu kapsamda Arap piyasasına önce deneme ürünleri gönderip özellikle oradaki başı kapalı hanımefendilerin ilk tepkilerini ölçtük” dedi.

  Deneme ürünlerini kullananların çok memnun kaldıkları ve oradaki satıcılardan devamını talep ettikleri bilgisini veren Sam, şöyle devam etti:

  “Talep bu kadar fazla olunca biz de Revox olarak bu ülkelerde yer almaya karar verdik. Öncelikle Suudi Arabistan ile anlaşmamızı imzaladık. Umman Krallığı, Kuveyt, Mısır, Pakistan, Nijerya ve Birleşik Arap Emirlikleri ile görüşmelerimizde çok büyük mesafeler aldık. Bu yılın sonunda bu ülkelere de ihracata başlayacağız. İlk etapta hedefimiz bir yılın sonunda 500 bin kutu şampuan ihraç etmek. Üç yıl içinde ise 1 milyon kutu Revox At Kuyruğu şampuanını bu ülkelerde satmış olmayı amaçlıyoruz. Dünya kozmetik sektörüne ‘made in Turkey’ ürünlerin damga vurması gibi bir hedefimiz var. İç piyasadaki başarımızı yakın zamanda uluslararası arenaya da taşıyarak bu hedefe ulaşmak istiyoruz.”

   Haberin okumak için tıklayınız

 • KIŞ AYLARINDA DUŞU GÜN AŞIRI BONEYLE ALIN!

  KIŞ AYLARINDA DUŞU GÜN AŞIRI BONEYLE ALIN!

  Yaz aylarında sıcak hava, aşırı nem, tuzlu ve klorlu suların etkisiyle güçsüzleşen saçlar için kış aylarında özel bakımların yapılması gerektiğine dikkati çeken LTS Teknoloji Grup Yönetim Kurulu Başkanı Saç Uzmanı Talat Sam, hava değişiminden fazlasıyla etkilenen saçlarda kaybolan sebum dengesinin bone kullanımıyla sağlanacağını belirtti.

  Sam, “Saçlar da aynı cildimiz gibi soğuk havadan etkilenerek nem ve sebum dengesini kaybedip kurumaya başlıyor. Kuruyan saçlar ise zamanla matlaşarak hem parlaklığını hem de sağlığını kaybediyor. Saçları besleyen sebum oranının normal seviyelere döndürülmesi için ilk olarak saç yıkamalarının düzene sokulması lazım. En çok yapılan hatalardan biri saçı her gün yıkamak. Bu sıklıkla yıkanan saçlarda, saçı besleyen maddelerin dengeli olması beklenmemeli. Benim tavsiyem, kışın banyoda gün aşırı bone kullanılması. Böylelikle saçları besleyen sebum oranın sağlıklı saçlar için gereken seviyeye ulaşmasına yardımcı olunabilir” dedi.

  ÜNLÜLERİN SAÇINA SAHİP OLMAK ZOR DEĞİL

  Hadise, Jennifer Aniston gibi yerli ve yabancı ünlü isimlerin de saçlarını gün aşırı yıkayarak daha hacimli saçlara kavuştuğunu hatırlatan Sam, şunları söyledi: “Ünlülerin sahip olduğu parlak, hacimli, gür saçlara ulaşmak aslında zor değil. Kış ayları saç yıkamalarını düzenlemek ve sağlıklı saçlara ulaşmak için en uygun mevsim. Ancak iki yıkamadan birinde bone kullanmanın yanı sıra saçların şampuanla temasında saç kökleri ve tellerinin ihtiyaç duyduğu oksijenin de karşılanması lazım.”

  Haberi okuman için tıklayınız

X