Kurumsal


 

GeoMASS; her birisi kendi sektöründe söz sahibi olmuş danışmanları ve teknik kadrosu ile endüstrinin önde gelen sektörlerinde Ar-Ge çalışmaları yaparak, elde ettiği verilerle geliştirdiği sistemleri patentli ekonomiye kazandırmaktadır.

GeoMASS; kozmetik sektöründe de kişisel bakım ile ilgili yüksek kalitede, pek çok yeni ürün geliştirmiştir.

GeoMASS; Dünya Sağlık Örgütü/World Health Organization (WHO) ile ABD’de bulunan dünyaca ünlü Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi/Centers for Disease Control and Prevention (CDC) ve Hair Foundation / Saç Vakfı ve diğer sağlık kurum/kuruluşları tarafından yapılmış olan, uzun yıllar süren araştırmalar neticesinde elde edilen tüm bilimsel verileri kullanarak formüller geliştirmiş ve bunları tüketicilerin  kullanması için ürün haline getirmiştir.

Dünya’nın özellikle de Avrupa’nın çeşitli bölgelerinde, organik olarak yetiştirilmiş bitkiler, zarar görmemeleri için son derece hassas metotlarla toplanmış ve daha sonra, modern tesislerde işlenerek complex haline getirilmiş özleri tüm ürünlerde kullanılmıştır. Tüm ürünlerimizde tarafımızdan geliştirilmiş sistemle elde edilen oksijenle arıtılmış su kullanılmıştır.

Revox ürünlerinde, %100 bitkisel bazlı aktifler temel unsur olarak alınmış olup,insanlar üzerinde yapılan dermatolojik testlerde hiçbir yan etkiye rastlanmamıştır.

Ürünlerimizde kullandığımız tüm bitkisel hammaddelerin Dermatolojik ve Klinik Test raporları ile sertifikalarının orijinal hallerini ‘’Klinik Sonuçlar’’ bölümünden görebilirsiniz.

X