Biberiye Şampuan

1 / 5

Rosemary Shampoo
BİBERİYE ŞAMPUANI

Saç derisindeki fazla yağı ve kirleri temizleyerek saçınızı daha temiz ve daha sağlıklı görünmesini sağlar. Saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olabilecek antioksidanlar içerir. Bu sayede saçların daha güçlü ve daha az kırılgan yapıda olmasına yardımcı olur. Biberiye şampuanı, kepek oluşumunu azaltmaya yardımcı olabilecek aktiflere sahiptir.

İçeğinde bulunan etkili aktifler: 
Biberiye: Saç foliküllerini güçlendirirerek saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olur. Saçın daha sağlıklı ve daha dolgun görünmesini sağlar.
Biotin: Saç köklerinin güçlenmesine yardımcı olur ve saçın sağlıklı uzamasını destekler. Saçın güneş ışığı, toz, kir gibi doğal etkilere ve boya fön gibi işlemlerden kaynaklanan zararlara karşı dayanıklılığını artırır. 
Provitamin B5: Saça derinlemesine nüfuz eder ve saç tellerini nemlendirir. Bu sayede saçın yumuşak ve esnek olmasını sağlar. Saç tellerini güçlendirerek saçın elastikiyetini artırarak saçın daha kolay şekil almasını ve şeklini korumasını sağlar.

Formülasyonda Neler Var ?
Biberiye Bitkisi Özü, Biotin (Vitamin B7), Niacin (Vitamin B3), Provitamin B5, At Kuyruğu Bitki Özü, Su Teresi Yaprağı Özü, Adaçayı Yaprağı Özü.

 

X